Poyraz’ın Sevgilisi Yasmin Kim ? Yasmin Erbil Kimdir ? Yasmin Kimin Kızı

Surivor AllStar 2024 yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yeni yarışmacıların katılmasıyla güç kazanan kırmızı takıma karşı dokunulmazlık oyununda mavi takım galip gelmeyi başardı. Dokunulmazlık sembolünü eline alan Poyraz , bu başarıyı sevgilisi Yasmin’e gönderdi. Peki kimdir bu Yasmin ? Poyraz’ın sevgilisi kim ? Yasmin Erbil Kim ? Yasmin Erbil hangi ünlünün kızı ? Yasmin ile Poyraz Nasıl Tanıştı ? Tüm bu soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

yasmin erbil survivor poyraz resimleri

Yasmin Erbil Kimdir ?

Survivor yarışmacısı Poyraz’ın ismini söylediği Yasmin , Ünlü televizyoncu ve şovmen Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’dir. Babasının tanınmışlığı sayesinde meşhur olan Yasmin Erbil , sosyal medya paylaşımları ile de gündem de olmayı başaran bir isim.

Yasmin Erbil, Türk televizyoncu ve oyuncu Mehmet Ali Erbil’in kızı olarak tanınmaktadır. Kendi başına da tanınan bir sosyal medya kişiliği olan Yasmin, çeşitli televizyon programları ve etkinliklerde yer almıştır.

2 Aralık 1985 yılında doğan Yasmin Erbil , Mehmet Ali Erbil ve Nergis Kumbasar Çiftinin İstanbul’da doğan küçük kızıdır.

Yasmin Erbil, Saint Benoit Fransız Kız Lisesi’nde eğitim görmüştür. Yasmin Erbil’in, Mehmet Ali Erbil’in ilk evliliğinden olan Sezin Erbil adında kendinden 13 yaş büyük ablası ve yine Mehmet Ali Erbil’in Tuba Coşkun ile yaptığı son evliliğinden dünyaya gelen Ali Sadi adında kendinden 11 yaş küçük erkek kardeşi vardır.

Yasmin Erbil kimdir sorusuna cevabını verdiğimize göre şimdi yakışıklı yarışmacı Poyraz ile olan yanışma hikayelerine bir göz atalım.

Yasmin Erbil ile Survivor Poyraz Nasıl Tanıştı ?

Yasmin Erbil verdiği röportaj’da survivor poyraz ile olan tanışması hakkında , spor salonunda tanıştıklarını , Poyraz’ı yarışmadan tanıdığını ve aklında olan bir isim olduğunu söylüyor. Öbür taraftan da Poyraz’ın kendisini kandırmak için çok ugraştığını da sözlerine ekliyor.

Sevgilisi Poyraz survivor All Star 2024 te yarışmacı olarak devam ettiği için 14 Şubat’a yalnız girecek olan Yasmin Erbil , sevgilisi ile olan pozunu sosyal medya da paylaşıp 14 Şubat notunu düşmeyi de ihmal etmedi. İşte Yasmin Erbil’in Poyraz ile ilgili paylaşımları ;

yasmin erbil kimdir survivor poyraz 14 şubat resmi

mehmet ali erbil kızı yasmin erbil

Yasmin Erbil sevgilisi Poyraz ile olan resimlerine İnstagram hesabı üzerinden de zaman zaman yer vermektedir. Oyunculuk anlamında kariyer yapmak hedefinde olan güzel ismin , instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz

Bu yazımızda sizlere Yasmin Erbil Kimdir sorusunun cevabını kısaca vermeye çalıştık. Survivor All Star 2024 yarışmasında adı geçen Yasmin Erbil hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak istiyorsanız yorum kısmına belirtebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.