Lohusa Filmi Konusu | Oyuncuları | Fragmanı | Gösterim tarihi | Nasıl izlerim

Yakın zaman da gösterime girecek filmlerden biri de Lohusa filmi. Merakla beklenen Lohusa film konusu nedir ? Filmde yer alan oyuncular kimlerdir ? Filmin Fragmanını nasıl izlerim ? Lohusa filmi ne zaman gösterime girecek ? Filmi nasıl full izlerim gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Son zamanlarda özellikle komedi alanında birbirinden başarılı yapımlar izleyici ile buluşmaya başlıyor.

lohusa film konusu , gupse özay yeni filmi

Daha önce 12 Ocak’ta gösterime gireceğini belirttiğimiz Kolpaçino 4 4lük filminden bir hafta sonra izleyici ile buluşacak bir başka komedi filmi de Lohusa.

Lohusa ne anlama gelir ?

Film ile ilgili bilgilere geçmeden önce kısaca lohusa kelimesini sizlere açıklayalım istedik. Doğumun ardından gelen ilk 6 haftalık sürece lohusa dönemi denir , bunu yaşayan kadına da lohusa denir. Bu süreç bayanlar için oldukça zor geçer. Vücut kendini doğum öncesi seviyeye geri getirmeye çalışırken bir yandan da bebeğin bitmek bilmeyen istekleri anneyi oldukça zor duruma düşürür.

Lohusa Filmi Oyuncuları

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü ‘nün yaptığı , senaristliğini ise komedi filmlerinin ünlü oyuncusu Gupse Özay’ın yaptığı Lohusa filminde başrolde Gupse Özay yer alıyor. Daha önce Deliha , Görümce , Eltilerin Savaşı gibi filmlerde oynadığı rolün hakkını veren Gupse’nin Lohusa filminde göstereceği performans merakla bekleniyor. Filmde yer alan diğer oyuncular ise ;

  • Hazal Türesan.
  • Onur Gürçay.
  • Esra Ruşan.
  • Elif Nur Kerkük.
  • Cihan Albayrak
  • Alper Baytekin
  • Su Şanad

Lohusa Filmi Konusu

Lohusa filmi , ebeveynliğe yeni adım atmış bir anne ve babanın ilk 40 gün boyunca başlarına gelen birbirinden komik olayları anlatıyor.

Filmdeki ana karakterlerimiz olan Burcu ve Onur , çocuklarına kavuşacakları için fazlasıyla heyecanlıdırlar. Doğumu bekleyen Burcu , çevresinde doğum sonrası ile ilgili söylenenlere aldırış etmese de doğum sonrası yaşadığı depresyon etrafındakileri haklı çıkarır. Burcu lohusa depresyonuna girmiştir.

Doğumun ardından bebeğiyle tek başına ilgilenmek zorunda kalması Burcu da uykusuzluğa yol açar ve bu da hormonların değişmesi

lohusa filmi konusu , lohusa filmi oyuncuları , lohusa filmi özet , lohusa filmi nasıl izlerim

Ancak doğumun ardından bebeğiyle tek başına ilgilenmesi, uykusuzluk yaşaması bir süre sonra da hormonlarının değişmesi onun bambaşka gerçeklerle yüzleşmesine ve kendisini birbirinden komik olayların içerisinde bulmasına neden olur. Bu süreci başarıyla yönetmeye çalışan Burcu sizce bunu başarabilecek mi ?

Lohusa Filmi Fragmanı

Filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Fragmanı izlemek sizi film hakkında az çok bilgi sahibi yapacaktır.

Lohusa Filmini Nasıl İzlerim ?

Film herhangi bir dijital yayın platformunda bulunmamaktadır. Dolayısıyla şuan da filmi izlemek istyenler için tek yol sinema da izlemektir. Filmi sinemada izlemek isterseniz , buraya tıklayarak biletinizi alabilirsiniz.

Film henüz vizyona girmediği için sosyal medya üzerinde ya da internet üzerinde mevcut değildir. İnternet üzerinde Lohusa filmi 720 p izle dediğinizde çıkan sonuçlar da tüm film yer almamakta onlar yerine ya konuyla alakasız reklamlar ve sonrasında bekediğiniz filmin sadece fragmanı yayınlanmaktadır. Film yayınlandıktan sonra ise benzer google aramaları ile filme internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lohusa Filmi ile ilgili sık sorulan sorular

Bu yazımıda sizlere yakın zaman da gösterime girecek olan Gupse Özay’ın yeni filmi Lohusa hakkında bilgi vermeye çalıştık. Daha fazla film hakkında bilgi sahibi olmak için ilgili kategorimiz olan Film Tanıtımlarını ziyaret edebilirsiniz.

Bilgi sahibi olmak istediğiniz filmler henüz sitemizde yer almadıysa bize aşağıdaki yorum kısmından ulaşabilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.