Kolpaçino 4 4lük Film Konusu | Fragmanı | Oyuncuları

Kolpaçino serisinin son filmi 4 4lük çok yakında vizyona girecek. Peki Kolpaçino 4 4lük film konusu nedir ? Film oyuncuları kimlerdir ? Gösterim tarihi ne zaman ? Kolpaçino 4 4lük filmini nasıl izlerim gibi soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz.

Şafak Sezer , Aydemir Akbaş gibi usta oyuncuların rol aldığı Kolpaçino filmi , serinin 4. filmi ile devam ediyor. Şimdiye kadar ki Kolpaçino filmlerinde büyük başarı yakalamış olan filmin aynı başarıyı 4. filminde de göstermesi bekleniyor.

Komedi ve aksiyonu başarıyla harmanlamayı başaran Kolpaçino film serilerinin 4.sü olan Kolpaçino 4 4lük filminde Serdar Ortaç , Mehmet Ali Erbil ve İbrahim Tatlıses gibi müzik ve sinema dünyasının önemli isimlerinin de yer alması dikkat çekiyor.

kolpacino 4 4lük konusu ,kolpacino 4 4lük fragmanı ,kolpacino 4 4lük oyuncuları

Kolpaçino 4 4lük Vizyon Tarihi

Kolpaçino ‘nun 4. filmi ile ilgili en çok merak edilen konulardan biri de filmin vizyon tarihi. Yönetmenliğini Kamil Çetin’ in , Senaristliğini filmin başrolünü de üstlenen Şafak Sezer’in yaptığı Kolpaçino 4 ün vizyona gireceği tarih 12 Ocak 2024.

Kolpaçino 4 4lük Film Oyuncuları

Filmdeki ana karakteri her zaman ki gibi Şafak Sezer canlandırıyor. Serdar Ortaç , İbrahim Tatlıses , Cengiz Kurtuğlu gibi Müzik dünyasının önemli isimlerinin yanında aşağıda ismi yer alan ünlü isimlerde filme renk katan diğer oyuncular :

  • Aydemir Akbaş
  • Serkan Şengül
  • Ali Çatalbaş
  • Ömer Kurt
  • Kubilay Penbeklioğlu
  • Abidin Yerebakan
  • Sadi Celil Cengiz
  • Aşkım Kapışmak
  • Saba Tümer

Kolpaçino 4 4lük Film Konusu

Filmin 4. serisi olan bu filmde , ana karakterimiz Özgür’ün önceki hikayelerde dostum dediği ama kendisine hayatının kazığını atan kişilerle hesaplaşmasını konu alıyor.

Özgür ve Sabri aralarındaki husumete son vermek ve hesaplaşmak için bir mekanda toplanırlar. Tayfun ise nişanlanmadan önce son bir kumar gecesi organize eder ve Özgür’ü bu özel gecede kendisine eşlik etmesi için davet eder. Vural ve adamlarının mekana gelmesi ise işleri bir hayli değiştirir ve beklenmedik olaylar yaşanmaya başlar.

Kolpaçino 4 4lük Film Fragmanı

Film sinema salonlarında gösterime girecektir. Bu sebeple şuan herhangi bir dijital platformda yayınlanmayacaktır. Film henüz gösterime girmediği için internet üzerinde yapacağınız “Kolpaçino 4 4lük film izle” gibi aramalar doğru sonuç vermeyecektir. Filmi çıktığı gibi izlemek isteyen ziyaretçilerimiz buraya tıklayarak film biletini online olarak alabilmektedir.

Gösterime giren diğer filmler hakkında bilgi almak için Sinema Kategorimiz altındaki Vizyona Girecekler kısmından takip edebilirsiniz.

Bu İçeriği Oyla
1 yorum
  1. […] önce 12 Ocak’ta gösterime gireceğini belirttiğimiz Kolpaçino 4 4lük filminden bir hafta sonra izleyici ile buluşacak bir başka komedi filmi de […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.