Mustafa Kemal – Yunus Emre Kavgası | Merve nin Sözleri | Diskalifiye Oldu Mu ? Survivor All Star 2024

Survivor All Star 2024 yarışmasında meydana gelen kavga büyük bir ilgi gördü ve sosyal medya da en çok aranılanlar arasına girdi. Peki survivor’ın başarılı yarışmacıları Mustafa Kemal ile Yunus Emre arasında neden kavga çıktı ? Mustafa Kemal Vurdu mu ? Yunus Emre Mustafa ya ne dedi ? Merve ve Mustafa Kemal kavgası nedir ? Merve ve Mustafa Kemal neden kavga etti ? Diskalifiye olan oldu mu ? Tüm soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

mustafa kemal - yunus emre kavgası neler yaşandı

5 Şubat 2024 tarihinde yayınlanna Survivor All Star 2024 programında yaşananlar adeta geceye damga vurdu. Dokunulmazlık yarışma sonrasında kırmızı takımın kaybetmesi ve bir kişiyi yazacak olmaları yüzünden Merve’nin söylediği bazı cümleler , Mustafa Kemal tarafından tepki ile karşılandı. İkili arasında sözle tartışma yaşandı ve Merve göz yaşları içinde oyun alanından ayrıldı.

Akşam yaşanan konseyde Acun Ilıcalı , Merve ye yaşananları anlatmasını istedi. Merve ‘nin açıklamaları sırasında sürekli araya giren Mustafa Kemal Merve’yi yalanlamaya ve susturmaya çalıştı. Bir süre sonra daha fazla sessiz kalamayan Yunus Emre araya girdi ve yanında oturan Mustafa Kemal e çıkıştı. Merve den dolayı tansiyonu yüksek olan Mustafa Kemal de kendisine çıkış yapan Yunus Emre’nin üzerine yürüdü.

Merve – Mustafa Kemal Kavgası

Merve yaptığı açıklamada oyunu kaybettikleri için bir isim yazmak zorunda olduklarını ama geriye kalan 4 ismi de yazmak istemediğii bu isimlerin Turabi , Özgür , Yunus Emre , Mustafa Kemal olduğunu söylediğini iddia ederken , Mustafa Kemal ise Merve’nin kendisini yazmak ve yazdırmak için birlik oluşturduğunu söyledi. İkili arasında bu sebeple tartışma yaşanırken Merve çocuklarının üzerine yemin etti Mustafa Kemal ise Merve nin sözlerini yalancılıkla suçlamaya devam etti.

Mustafa Kemal – Yunus Emre Kavgası

Konsey de Merve ve Mustafa Kemal arasındaki kavga sırasında Yunus Emre , Mustafa Kemal’i kastederek “sen nasıl bir modelsin” dedi ve Mustafa Kemal’den dikkatli konuşmasını istedi. Yunus Emre’nin kendisini uyarmasına sinirlenen Mustafa Kemal ayağa kalktı ve Yunus Emre’nin üzerine yürüdü. ikili arasındaki gerginliğin dozu artında görüntü yayından alındı ve sadece tartışma sırasında geçen bir kaç söz duyuldu. Bir süre sonra programa ara verildi.

Ara dönüşünde Acun Ilıcalı 2 oyuncuyu da ciddi şekilde uyardı. Özellikle Mustafa Kemal tarafına yoğunlaşan Acun , yarışmacılardan böyle bir şeyin bir daha yaşanmaması için teminat istedi. Mustafa Kemal’in bir daha sorun çıkarmayacağına yönelik açıklamalarından tatmin olmayan Acun , aynı soruyu bu kez Yunus Emre ye sordu ve buradan da pek te istediği cevabı alamadı.

Mustafa Kemal – Yunus Emre Kavgası ve yaşananların Özet Videosu

Tartışma sonrasında elemeye devam edildi. Yarışmacılar tek tek oy kullandı ve buradan Mustafa Kemal’in adını çıktı. Mustafa Kemal – Yunus Emre kavgası etkisi ile kırmızı takım yarışmacılarının kararının Mustafa Kemal takımdan gitsin olarak verdi.

Acun Ilıcalı program sırasında yaşanan sorunlara kayıtsız kalmayarak Mustafa Kemal’ e 3 ödülden yararlanmama , Yunus Emre ye ise 2 ödülden yararlanmama kararı çıktı. Programda sanılanan aksine bir diskalifiye şuan için yaşanmasa da , Mustafa Kemal diskalifiye olmaya yakın bir isim olarak göze çarpıyor.

Survivor da yaşanan diğer gelişmeleri takip etmek için survivor youtube kanalından takip edebilirsiniz. Tv dünyasında yaşanan en son ses getiren gelişmelerden haberdar olmak için TV Programları kategorimizi takip ediniz.

Bu İçeriği Oyla
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.