Ogeday Turabi Kavgası | Turabi Resimleri | Survivor All Star 2024

Tv8 ‘in fenomen yarışma programı Survivor , eski yarışmacıların katıldığı Survivor All Star 2024 olarak ekranlara gelmeye devam ediyor. Yarışmaya Ogeday ve Turabi arasındaki kavga damga vurdu. Ogeday Turabi kavgası nasıl yaşandı ? Ogeday Turabi ye ne dedi ? Ogeday hangi resimlerden bahsediyor ? bu soruların cevapları bu yazımızda

ogeday turabi neden kavga etti

Ogeday Turabi Kavgası Başlangıç Noktası

Birbiri ile yarışan 2 başarılı yarışmacının sonucunda kazanan Mavileri temsil eden Ogeday Girişken oldu. Ogeday’ın oyun sonunda yaptığı hareketler ve sana ders vericem söylemlerine Turabi’den tepki gecikmedi.

” Sen kimsin ki bana ders vericen , sen survivor da evlilik oyunu oynarken ben Amerika’da şampiyon oluyordum” diyerek cevap verdi. Ogeday Turabi kavgası karşılıklı laf atışmalarının ardından diğer yarışmacılarla devam etti. İkili arasında fiziksel müdahale yaşanmadı. 2 takımda kendi arkadaşını araya girip sakinleştirdi

Ogeday Turabi kavgası 1. videosunu izlemek için tıklayın

Ogeday Turabi Kavgası Bitmek Bilmiyor

Mücadelenin diğer yarışmacılarıda oynadıktan sonra Ogeday ve Turabi bir kez daha bu kez Best Of ta karşı karşıya geldi ve kazanan bir kez daha Ogeday oldu. 2. galibiyetten sonra da Turabi ‘ye takılmaya devam eden Ogeday ile Turabi arasındaki esas kavga oyunun son konuşmasında gerçekleşti.

Sunucu Murat Ceylan’ın yarışmacılara söz hakkı verdiği sırada söz alan Ogeday , kendisine geçmişten survivorlarda yaşadığı aşktan dem vuran Turabiye , odasına astığı resimlerden bahsetti ve ikili arasında sinirler iyice gerildi.

Ogeday Turabi Kavgası Resim Olayı

Peki Nedir bu resim olayı diyorsanız burada söz konusu resimleri göreblirsniz. Öncelikle uyarmamız gerekiyor ki resimlerde bir derece çıplaklık mevcut. Söz konusu resimlerin Turabi’nin Amerika’da şampiyon olduktan bir ev ortamın da yarı çıplak kızlarla çekildiği resimlerdir. Turabi’nin sosyal medya hesabından paylaştığı bu resimleri , yarışma öncesinde kaldırdığı gözlemlenmektedir.

Ogeday Turabi kavgası 2. videosunu izlemek için tıklayın

Turabi’nin yarışmaya katılmadan önce paylaştığı ve gündem olan resimler aşağıdaki gibidir

turabi havuzda
turabi yatakta
Turabi silinen resimler

Televizyon dünyasında yaşanan diğer gelişmeleri takip etmek için Tv Kategorisi altınaki TV Programları kategorimizi mutlaka takip edin.

5/5 - (1 vote)
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.