Margaux Nasıl Bir Film ? Margaux Konusu Nedir ? Oyuncuları Kimler ? Fragman İzle

Netflix üzerinden yayınlanan Margaux filmi nasıl bir film ? Filmin Konusu Nedir ? Oyuncuları Kimlerdir ? Margaux filmi hakkında izleyenlerin düşünceleri ve yorumları neler ? Margaux filmini nasıl izlerim ? Tüm bu soruların cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz.

netflix margaux film konusu , film oyuncuları , margaux nasıl bir film

Margaux filmi gerilim sevenleri ekran başına toplamayı hedefleyen bir film. Aslında film çok klişe bir gerilim filmi olarak başlıyor. Bir grup genç bir araya geliyor ve bir yerlere gidiyorlar. Gittikleri yerlerde de başlarına kötü olaylar geliyor ve gençler arasında bir yaşam savaşı başlıyor. İşte size Amerikan yapımı klasik gerilim filmi. Bu filmi klasik filmlerden ayıran yanı ise yapay zekanın da işin içine sokulmuş olması

Margaux Film Konusu

Üniversiteden yeni mezun olacak olan bir grup genç bunu kutlamak isterler ve bunun için akıllı bir ev tutarlar. Son derece lüks bir görüntüsü olan ve gençlerin her isteklerini anında yerine getiren bu akıllı ev de Margaux isimli yapay zeka sistemi mevcuttur. Zamanla sanal zekaya sahip bu ev partilemek isteyen gençlerin başına iş açar. Çünkü bu evin amacı insanı duyguları anlayabilmek adına onları vahşice katletmektir. Herşeyi kontrol edebilen bir evden çıkabilmek yeterince umutsuzken , bir de evin yarattığı varlıklar ile mücade içine girerler. Peki böyle bir evden sağ salim çıkmak mümkün olabilir mi ?

Margaux Film Oyuncuları

Filmin yönetmenliğini Amerikalı genç yönetmen Steven C. Miller yapıyor. Senaristliğini ise Chris Sivertson ve Nick Waters yapıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Madison Pettis , Hannah karakteri ile ön plana çıkıyor. Hannah diğer arkadaşlarına göre ayağı yere sağlam basan , aşırı zeki bir yazılımcı.

margaux oyuncu kadrosu , netflix margaux izle

Bir diğer ana karakter Vanessa Morgan ‘ın canlandırdığı Lexi karakteri. Lexi , Hannah’nın zıttı bir karaktere sahiptir ve Hannah ile tek bir ortak noktaları vardır.

Filmdeki erkek ana karaktere gelirsek bu isim de Drew karakterine hayat veren Jedidiah Goodacre ‘dir. Filmde öne çıkan diğer oyuncular ve karakterleri ise aşağıdaki gibidir.

Richard HarmonClay
Phoebe MiuKayla
Jordan BuhatDevon
Lochlyn MunroWilliam
Brittany MitchellMartha
Susan BennettMargaux
Louis LayTrainer

Margaux Film Fragmanı

Margaux Filmi Nasıl Bir Film ?

Filmde yukarıda da belirttiğimiz şekilde klasik gerilim filmlerinin havası var. Film de yapay zeka kullanılarak farklı bir hava katılmak istense de maalesef bazı mantık hataları filmdeki yapay zekayı çok fazla yapay kılmış. Filmin içine girememiş. Sadece birşeylerden kaçan bir grup genç gibi geliyor izleyenlere. Hele film içerisinde bazı efektler var ki , 2024 e girdiğimiz şu günlerde böyle efektleri hala görüyor olmak bir izleyen olarak beni üzüyor.

Filmin final sahnelerinde de yönetmen izleyenleri şaşırtmak istemiş ama işin dozunu pek ayarlayamamış. Filmin sonunda tam “yaa böyle de final olur mu” dediğiniz yerde yaşanan bi gelişme ile “e şimdi ne olduk” moduna geçiyor ve tam “en azından sonunu anladık” dediğiniz yerde “bu ne demek şimdi” diye kalıveriyorsunuz.

Margaux Filmini Nasıl İzlerim ?

Film 2022 yapımı bir filmdir. Netflix aboneleri filmi , netflix dijital yayın platformu üzerinden izleyebilir. Filmi ücretsiz izlemek isteyen ziyaretçilerimiz Google üzerinde ” Marguax Türkçe izle ” yazarak çıkan sonuçları kontrol edebilir. Yaptığımız kontroller neticesinde sizler için verdiğimiz bu linke tıklayarakta filmi izleyebilirsiniz.

Daha fazla film hakkında bilgi sahibi olmak için Sinema kategorimiz altındaki yazılarımıza göz atabilir ve değerlendirmemizi istediğiniz filmleri bize yorum olarak yazabilirsiniz.

Margaux Filmi Gösterim Tarihi Nedir ?

Film 9 Eylül 2022 tarihinde vizyona girdi

Margaux filmini nasıl ücretsiz izlerim ?

Yazımızda verdiğimiz link üzerinden ücretsiz izleyebileceğiniz gibi , Google üzerinde ” Marguax Türkçe izle ” yazarak çıkan sonuçları kontrol edebilir.

Bu İçeriği Oyla
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.