Berlin Dizisi Netflix | Konusu | Oyuncuları | Nasıl Bir Dizi | Fragmanı | Nasıl İzlerim

La Casa De Papel dizisi ile hayatımıza giren Berlin karakterinin ele alındığı ve ana karakteri olan Berlin Dizisinin konusu nedir ? Oyuncuları kimlerdir ? Berlin dizisi izlenmeye değer midir ? Nasıl bir dizi ? Berlin Dizi Fragmanını ve Berlin Dizisini Full Nasıl İzlerim ? Gibi sorularınızın cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

berlin dizisi nasıl bir dizi, berlin izlenir mi , berlin konusu

Berlin Dizisi Netflix’in bu sezonki en iddialı yapımlarından biri. Daha önce sevilen dizi La Casa De Papel de diğer karakterlerden bir tık daha çok sivrilen , Taktiksel zekası ile öne çıkan ama sinirine hakim olamayan biraz da tutarsız bir karakter görmüştü izleyenler La Casa De Papel dizisinde. Berlin’in kendi dizisinde ise bu karakterin bilinmeyen yanlarına , yaşadıklarına , kendi hazırladığı soygun planlarına odaklanılıyor.

Berlin Dizisi Ne Anlatıyor ?

Daha önce ki dizi de Prefesörün gölgesinde kalan Berlin karakteri bu kez karşımıza Profesörün yerinde çıkıyor ve kendi ekibini nasıl kurduğunu görüyoruz. Berlin dizisinde de daha önce ki La Casa De Papel de görmeye alışık olduğumuz , soygun çetesindeki üyelerin birbirleri arasında ki sevgi ve birbirlerine olan bağlılıkları göze çarpıyor. Ama tabi bu dizide asıl anlatılmak istenen Berlin karakterinin müthiş zekası ile hazırladığı , detaylı soygun planı ve bu planı duyguları yüzünden yine kendisinin nasıl sabote ettiği.

Berlin karakteri sakin bir adam gibi gözükse de kesinlikle sinirlerine hakim olamayan , çabuk hırslanan , hırsları üzerine herkesi tehlikeye sokabilecek bir adam. Aşktan yana ise kesinlikle yüzü gülmeyen bir adam. Son evliliği de mutsuz bir şekilde biten Berlin , Operasyonun ortasında , üstelikte operasyonun kilit ismi konumundaki bir adamın karısına aşık olur. Berlin , Romantik bir karakterdir ve kadını nasıl etkileyeceğini iyi bilir ve kadını kendine aşık eder. Ama bir sorun vardır ki kadın kocasından da vazgeçmek istemez. Berlin aşkı uğruna soygun operasyonunu baltaladığı yetmemiş gibi bir de kadının kocasını ortadan kaldırmayı hedefler ama burada tek kelime ile çuvallar.

Bu arada Berlin Dizisinde diğer karakterlerde kendi aralarında çeşitli aşk ve güven sorunları yaşarlar. Kimi zıt karakterler bir araya gelir , kimi güven sorunu olan 2 karakter bir araya gelir. Film soygun filminden ziyade imkansız aşklar filmi gibi.

Berlin Dizisinde çok vurdulu kırdılı sahneler , silahlar , çatışma vs beklemeyin nerdeyse kan bile dökülmeden temiz bir işçilik ile Berlin’in zekice planları sayesinde soygun başarıyla gerçekleştiriliyor. Tabi burada dizi de yer alan diğer karakterlerinde kendi işlerinde başarılı bireyler olmaları Berlin’in soygun planının düzgün işlemesine yardımcı oluyor.

Berlin Dizisi Konusu

Berlin , hazırladığı Müzayede evi soygunu planı için kendi ekibini kurar ve müthiş planını uygulamaya başlar. Plan sorunsuz bir şekilde ilerlerken çetenin üyeleri arasında ve Berlin’in hayatında müthiş değişimler yaşanır. Bu durum soygun planını sıkıntıya soksa da artık geri dönüşü yoktur. Berlin’in ekibi ya başarılı olup büyük bir soyguna imza atacaklar ya da yaptıkları hataların bedeli olarak içeri girecekler

berlin oyuncuları , berlin netflix dizisi

Berlin Dizisi Oyuncuları ve Karakterler

Dizinin ana karakteri tabi ki diziye de adını da veren Berlin karakterini canlandıran Pedro Alonso’dur. Yine dizi de bir başka ana karakter de , Berlin’in gönlünü kaptırdığı , Müzayede başkanının karısı olan ve Camille karakterini canlandıran Samantha Siqueiros ‘dir.

Tristán UlloaDamián
Michelle JennerKeila
Begoña VargasCameron
Julio Peña FernándezRoi
Joel SánchezBruce
Maria Isabel “Masi” RodríguezSusi
tziar ItuñoRaquel Murillo
Najwa NimriAlicia Sierra Montes
Miko JarryOlivier
Martín AslanAlain

Berlin Dizisi Fragmanı

Diziyi izlemeyi düşünüyorsanız fragmanına bakmanızda kesinlikle fayda var.

Berlin Dizisini Nasıl İzlerim ?

Berlin , Netflix üzerinden yayınlanan bir dizidir. Eğer netflix üyesi iseniz bu diziyi kolaylıkla buraya tıklayarak izleyebilirsniz => Berlin Dizisi Netflix

Eğer Netflix üyeliğiniz mevcut değil ise internet üzerinden ” Berlin Full Hd İzle ” yazarak çıkan sonuçları inceleyip , uygun bulduğunuz bir sitede izleyebilirsiniz. Yaptığımız kontroller neticesinde Berlin Dizisini internet üzerinden Türkçe Dublaj ile izlemek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

Berlin Dizisi Sık Sorulan Sorular

Bu yazımızda sizlere Berlin Dizisi hakkına bilgiler vermeye çalıştık. Dizinin konusu , oyuncuları , nasıl bir dizi olduğu , diziyi nasıl izleyebileceğinize değindik. Bu ve bunun gibi daha fazla dizi hakkında bilgi almak istiyorsanız , Dizi kategorisi altındaki dizi inceleme kategorimize mutlaka bakınız

Eğer aradığınız diziyi sitemizde bulamıyorsanız lütfen aşağıda bulunan yorum kısmına değerlendirmemizi istediğiniz diziyi belirtin.

Bu İçeriği Oyla
1 yorum
  1. […] İlginizi Çekebilir : Berlin Dizisi Netflix | Konusu | Oyuncuları | Nasıl Bir Dizi | Fragmanı | Nasıl İzlerim […]

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.